wow_b_32702

Chio CGS 3v3 aréna győztes a Nihilum
Chio - 5752 napja
3
Néhány perce fejeződött be a Los Angelesben megrendezésre került Championship Gaming Series idei World of Warcraft 3v3 aréna ligájának döntője, aminek győztese a Nihilum Arena lett. Több száz amerikai és európai csapat mérkőzött meg a liga ideje alatt, hogy aztán elnyerhessék a dicsőséget és a 25 ezer (3,5 millió forint) dolláros főnyereményt. A Nihilum csapatának sikerült megnyernie az európai ágat, míg a döntőben az amerikai ág nyertesével, a Frag Dominant Duelists-el kerültek össze.
Mint a többi mérkőzés, a döntő is 5 meccsből állt, hasonlóan a futballban megszokott tizenegyes rúgáshoz. A Nihilum Arena végig a megszokott resto druid (Beasteh), marksman hunter (Cherez), discipline priest (Hydrah) felállásban játszott. A Frag Dominantnél resto druid (Celex) és disc priest (Ely) és rogue (Emolol) volt az összeállítás. Az első körben a Nihilumnak sikerült a Frag Dominant csapatának manaját hihetlen gyorsan elpusztítania, majd egy jó pillanatban sikerült a disc priestet kinuke-olnia. A második körben tovább bírta manával a Frag Dominant csapata, mi több, egy döntetlen lett belőle. 1-0 még mindig a Nihilumnak. Harmadik körre egy csere történt a Frag Dominantnél, resto druid ki, frost mage (Celex tartalék karaktere) bejön. A DPS-ük nem úgy sikerült, mint ahogy gondolták, Celex második Ice Blockja Mass Dispelt kapott és meghalt. Így már 2-0 Nihilumnak. Negyedik körben marad minden maradt úgy, mint a harmadik körben volt. A Frag Dominant már jobban muzsikál, mint a harmadik körben, tovább is bírják a meccset, de két healeres csapat ellen nem volt elég a DPS-ük, Celex ezúttal is meghalt. Tehát 3-0 a Nihilum Arenának, ők vihették el a 25 ezer dolláros fődíjat. Ezzel második a Frag Dominant Duelists lett 12,5 ezer dollár pénzjutalommal, majd vigaszdíjként a harmadik és negyedik helyezett (aAa Agita, MoB Gaming) 6250 dollárt vihetett haza. Élvezetes 3v3 meccseket láthattunk a mai nap, jó kommentárral, reméljük egyre több ehhez hasonló ligákat fognak szervezni.