|
robert Gnomeregan Exile |
|
![]() |
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries. wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | VideoSmart.hu |
![]() |
Gnomeregan Exile
AoE hiányában a második is eléggé nehéz. Lock hiányában meg az első. Az utolsó meg DPS hiányában nehéz. Midnegyiknek megvan az EZ-mode-ja :D Csak jó csapat kell és nincs akadály. Mi felállásunk:
Warrior, Hpap, warlock, mage, hunter
Black Temple Guard
Az első bossnál egy lock megkönnyíti a csatát, mivel kikapcsolja az egyik elementált. A felhőre nagyon odakell figyelni, a felhő megidézési gyakoriságát csökkenti ha elszívjuk a manáját a bossnak, nem sok van olyan 2k körül. Szóval ha van egy lock és egy hunti a csapatban akkor leegyszerüsödik a csata. Amugy szerintem a 3 boss közül ez a legerősebb, ha a felhőből nem állsz ki halott vagy.