Skinek:  
KERESÉS
RECRUIT - aki keres talál
No Remorse No Retreat @ Ragnaros
Várunk minden PvPzni vágyó játékost guildünkbe!
Endorphin @ Arathor
DS 7/8 HC 10 fős csapatunkba keresünk tapasztalt és aktív játékosokat, elsősorban tankot, ranged dpst illetve healert!
Mennyek Királysága @ Arathor
2/8 HC csapatunkba keresünk játékosokat, illetve normál DS csapatunkat kiegészítenénk. Minden class nyitott.
Árnyjárók @ Anachronos
Raid csapatunkba és PvP csapatunkba keresünk új embereket
Silver River @ Ragnaros
1-2 Healer. (Prog: DS 25 Heroic 8/8)
+ új recruit beküldése
topik A véráztatta Azer...
hát ha végigjátszod a pandaren kezdőterületet, akkor lehet majd róla fogalmad Eye-wink
Fea - 6 perce
topik A véráztatta Azer...
 Tud valaki valami infót arról ,mennyi idő is telhetett el Cata és a Mop kezdete között?
solyomhold - 44 perce
topik Vazze topic
Hopp, ezt valamiért nem olvastam vazze. Smiling Mondjuk mostanában már nem szokott hiányozni, kevésbé találkozom olyan emberekkel, akiket felvenék rá. Az utóbbi 2 hónapban egyetlen lock van felírva, aki sunnyogva lövöldözött hyjalban a kezdőépületben a kiskarikra.
Delfi - 53 perce
topik Vazze topic
Sorry az offolásért vazze! Vazze!
Govern - 5 órája
topik Vazze topic
Van aki nem fogja fel hogy a WoW csak egy játék vazze...főleg hogy lassan itt a nyár, kevesebb raid jön össze, mint mindig...óriási szívfájdalom néhány kocka GM-nek Laughing out loud
Sylien - 5 órája
TWEET
RT @Bashiok: Looks like some ISP/internet issues may be affecting our game services (WoW/SC2/D3). Working with our provider on a resolution. - 4 napja
RT @Nethaera: Thanks everyone for the reports of the Blizzard websites being inaccessible. We'll look into it and get it fixed asap. - 4 napja
RT @WoWInsider: Diablo 3 Transmog Outfits for WoW: Deckard Cain, Leah, Witch Doctor, Barbarian http://t.co/wgIQsWVF - 5 napja
Wrathion megdolgoztat minket a Mists of Pandariában is: http://t.co/Q5VxOZyK - 5 napja
RT @WoWInsider: It's a pretty slow day for WoW news today. It's almost like people are playing another game or something... - 6 napja
Kövess minket a Twitteren!
Chio Kalgan a következő kiegészítőről
Chio - 1054 napja
38
Kalgan alias Tom Chilton főtervező urat a kölni regionális 3v3 aréna döntőn sikerült néhány kérdés erejéig elkapni a következő kiegészítővel kapcsolatban. A VideoGamer.com oldalon közzétett cikkből összeválogattuk az érdemleges infókat:
  • bár a lehető leginkább igyekszenek a fejlesztők, de a WotLK-hez képest 12 hónapon belül biztosan nem fog megjelenni a következő kiegészítő
  • az új kiegészítő területei nem lesznek teljesen idegenek, hiszen Kalimdoron vannak még üresen hagyott zónák. Ilyen például a két kontinens közti szigetvilág és a tenger közepén lévő repedésszerű örvény, a Maelstrom is.
  • az Emerald Dream nem egészen Azerothban van, de valamiképpen mégis kötődik hozzá
  • nem valószínű, hogy új kaszt érkezzen a kieggel, de ennek a lehetőségét még teljesen nem zárták ki
  • Kalgan szerint a játéknak van egy korlátolt befogadóképessége a kasztok körében. Nem szeretnék, hogy egyes kasztok elveszítsék fontosságukat és varázsukat, ezért mielőtt új kasztot implementálnának, alaposan átgondolják, hogy egyrészt beleillik-e a sztoriba, másrészt ne legyen tőle híg a játék és ne csak az új kaszt legyen az, ami megragadja a játékosokat.
  • a draenei-okhoz hasonló "hopp lezuhant ismeretlen UFO-k" esetét még egyszer nem szeretnék elsütni, hanem, ha lesz is új játszható faj, akkor az egy már ismert, saját történettel rendelkező faj lesz. Példaként Kalgan felhozta, hogy mikor Blackwing Lairben járnak, mindig felhozzák a drakonidokat, hogy akár ilyesféle, már ismert lények oldalán is "király" lenne játszani, ugyanis a játékosok már látták ezeket a fél ember fél sárkányokat, háttérsztorit pedig nem lenne nehéz hozzáadni.
  • még lesz több WoW kiegészítő és hosszútávú tervei vannak a Blizzardnak
Ha új fajok, akkor szerintem ami tényleg reális lehet, az allinál a Stillpine furbolgok (aki vitt már draeneit tudja kik ők), vmi szigetcsoporton kezdhetnének azuremyst mellett (náluk a gear jelenthetne problémát de mást nem nagyon tudok elképzelni); Horda: Ogrék (kezdőhely: szerintem outland is beleférne, megtoldhatnák egy kisebb területtel, és portálon át lehetne orgrimmarba menni) VAGY worgenek, kezdőhely Gilneas, a graymane fal mögötti terület ugyebár, igaz, akkor shadowfang keepet fel kéne számolni, vagy legalábbis átalakítani. A tuskarrok azért nem túl jók, mert eléggé semlegesek, nem is nagyon háborúznak másokkal (a scourge-öt kivéve ugyebár), etherealok meg detto mint a goblinok, és ugyanígy az összes többi lehetőségnek megvannak a maga kerékkötői...
4 olyan portál van ingame: Feralas, Ashenvale, Duskwood és Hinterlands (elvileg kéne lennie egy ötödiknek is Crystalsong Forestben, de nincs ott)
Azt se felejtsük el hogy Feralasban is van egy portál amit ugyanúgy elitek őriznek mint a dark portalt régen:D  (ha jól tom az a portal az emerald dreambe visz)
igen, de  azok azok a normális eradarok, akik meg sem hülyültek. Sticking out tongue Én olyanokra gondoltam, mint az orkok. Meg voltak bolondulva, de kitörtek.
A normális, nem gonosz eredarokat hívják draeneinek Smiling
Igazából az, hogy eddig ellenfelek voltak, szerintem nem probléma, ha belegondoltok, hogy hány trollt öltünk meg eddig. Nem minden faj egységes, sőt. A nagáknak pl minden területen más nevük van.
A cipő probléma sem tudom mekkora gond, a draeneiok és a taurenek sem tudnak cipőt venni, a trollok tudnának, de nem teszik. Így aztán szerintem nem gond, ha "farokvédő" lesz a cipő helyett. Ami viszont tényleg gond, az a vízpart és a közlekedés... És ez a baj a draconidokkal is, meg az én szívem csücskeivel, a driádokkal... Mert oké, mondjuk a négylábúaknak nem kell mount, tudnak gyorsan futni, de a taxiszervízre akkor is szükségük van és kicsit nehézkesen ülnek griffhátra.

A másik nagy vágyam az eradar, de ők elvileg nagyon gonoszak, nehezen megmagyarázható a "megnormulásuk", bár nem kizárt.

A worgenek nem azerothisága nem értem, miért lenne gond.

Pandarenért meg azért kiabál a nép, mert baromi jó lenne, hiányzik a lore-ból, nem akarom hogy engem érintsen Kíba begyöpösödöttsége és mert elméletileg valahogy meg is egyezhetnek (és mert, amint valaki egy másik fórumon mondta, a Kínában is játszható Perfect World mmorpg-ben is vannak pandafejű karik).
 Szerintem legyen az új faj: GREEN SLIME! mekkora lenne csúszkálni... racial: köpet az arcba, XDXDXD
Szerintem annyira nem fontos hogy siessenek vele,hanem csinálják meg jól icecrown citadelt és majd a frozen thronet(mert igazábol szerintem ez az uj patch is tul korai,és összecsapják az argent tournamentet).
Eléggé. Nem mehetnek túl messze a víztől - így pl. Storm Peaksben vagy Tanarisban, Silithusban életképtelenek lennének.

#27: Gazlowe egy kereskedő - oda megy, ahol a profit van. Márpedig épp akkor épült Orgrimmar; az építkezés drága dolog, ergo profitot termel a jó kereksedőnek...
Sztem a legjobb faj a Morloc lenne! Nekem speciel az a kedvencem.
Pl lehetne csinálni 1 harmadik frakciót ahol Murlocok, Nagák meg ilyesmik lehetnének. Vagy hülye ötlet?

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.
WOWBLOG - nyomd a híreket
Funkenman Ingyenes TS3 WoW és Diablo közösségnek
17
Funkenman - 2 napja
 Ingyenessé tettük a Nosferatus Guild Team Speak 3 szerverét. Természetesen moderációval együtt értendő.  Létre szeretnénk hozni, egy kisebb csapatot a Diablo 3 miatt.  Ha Te is azok közé tartozol, akik szívesen játszanak a Diablo 3-al, de nincs kivel játszani, akkor gyere fel nyugodtan, és máris partyba verődhettek.
The Faceless One Theramore bukása
1
A legutóbbi bétabuildben egy rövid ideig élesek voltak már a scenariók is... de 15 percen belül a Blizzard deaktiválta ezeket - viszont addigra az MMO-Championnak sikerült elkezdenie a Theramore's Fall című scenariót, amelyben megtudhatjuk, hogy is pusztult el Jaina városa.
Wolverine Elszállt a Battle.net (frissítés #3)
9
Wolverine - 4 napja
Körülbelül 50 perccel ezelőtt a komplett Battle.net eltűnt az internetről, ezért jelenleg se a hivatalos weboldalak, sem a Blizzard-játékok nem érhetőek el. 
darkonee D-Akták Fejezetek Cain könyvéből
2
darkonee - 8 napja
Tudom ez WoW oldal de biztosan vannak itt Diablo rajongók is. A holnap megjelenő Diablo III. alkalmából egy kis ízelítő a közelgő gonoszból. Ezen leírás nem kisebb rosszfiút mutat be mint az ún. négy kisebbik gonosz egyikét Azmodant a Bűn Urát. Folytatás a tovább után. Jó szórakozást!
Phoenixhunt Townlong Steppes
4
Phoenixhunt - 11 napja
 SPOILER VESZÉLYES BLOG! ---Ebben a blogban kb. 70 kép található és nem feltétlen minden infó teljesen pontos! :D A blog legalján van egy-két kép egyéb változásokról a 15677-es buildből.Még változhat a zóna, bár eléggé késznek tűnt már.---
+ új wowblog beküldése
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat
World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries.
wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | dia3lo.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | MobilNegyed.hu | WCG | HWSW.hu | GameKapocs.hu | buzz.hu