Skinek:  
KERESÉS
RECRUIT - aki keres talál
Vén Kecskék @ Bloodscalp
Csak 1-2 DPS-t keresünk!!!!
Restart @ Arathor
Tank, heal, DPS
Csodaszarvas @ Arathor
Tagfelvétel progress és farm csapatunkba! (ToT 1/13 Heroic)
Essence of Terror @ Ragnaros
10-es heroic progress-re keresünk egy disc papot, és egy raid healert (sámán, monk, druid). (Tot 1/13HC)
Golden Dawn @ Arathor
1 tankot keresünk fix spotra progress raidekre! (TOT 2/13 HC) Ezen kívül 1 healer farm csapatba (1/13 HC)
+ új recruit beküldése

topik Kérdések 3.0
A gepedrol irj legyszives par szot.. Ez nekem memoria hianynak tunik...eröll még nemtudok tul sokat mondani mert még uj de majd utánnanézek Van beallitva lapozofalj ? ha igen mekkora ?  nincs Akar addon is lehet, de ilyennel meg nem talalkoztam. Milyen addonok vannak fent ?nemhinném mert mikor nincs bekapcsolva akkor is csinálja
king12456 - 17 perce
topik Kérdések 3.0
A gepedrol irj legyszives par szot.. Ez nekem memoria hianynak tunik... Van beallitva lapozofalj ? ha igen mekkora ?   Akar addon is lehet, de ilyennel meg nem talalkoztam. Milyen addonok vannak fent ? Magan a HDD-n mennyi a fennmarado szabad hely ? Semmilyen hibauzenet nem jon csak exit game es ennyi  ?
Yvanhoe - 7 órája
topik Játékok - Jön! Jö...
Ha valaki el akar érni a Neverwinterben (valamiért... ritkán vagyok fent), akkor egyelőre a Quoshia@Ydrisselle handle-ön keresztül teheti meg. (igen, egy rogue. tény, hogy nem annyira az én stílusom, de valahogy a többi karakter sem tűnik annak...) 
Wolverine - 7 órája
topik Gyors kérdések, (...
Köszi a választ! Végülis sikerült megoldanom egy külső USB-s dokkolóval a dolgot. A Recuva nevű programmal csináltam mélykeresést és visszajött minden adatom. Dokkolóval kényelmesebb volt, nem kell a biossal foglalkozni Smiling 2: Köszi a könyvcímet is.
Norton - 7 órája
topik Kérdések 3.0
helotok nekem az lenne a kérdésem hogy nekem megy a játék  20-30 fps között és az ms:40 és 80 közöttés mindig kirak a játékbol pedig a netem se szakad meg semmi csak simán kifagy a játék mintha kilépnék pls valaki tudna segitteni mert igy nemtudok játszani
king12456 - 7 órája
The Faceless One Kék tenger (04.18.)
The Faceless One - 395 napja
14
Aki unja a bétás híreket, az ne is folytassa - mert ma is nagyjából erről lesz szó a rovatban, meg a support munkájáról és tempójáról.
  • egy játékos elégedetlen a ticketek feldolgozásának sebességével, és úgy véli, hiba volt a korábbi elbocsátás. Vrakthris válaszolt: miután Mike Morhaime bejelentette a karcsúsítást, a várakozási idő még mindig kellően rövid maradt. Ezután jelentette be a Blizzard az új Scroll of Resurrectiont, ami nagy érdeklődést - és sok új ticketet - jelentett, ráadásul az elején voltak fennakadások is a szolgáltatással kapcsolatban, ami még több új ticketet hozott. Plusz nem sokkal később érkezett a Diablo III elővásárlási lehetőség, és gyakorlatilag ezzel egyidőben a Mists of Pandaria bétateszt kezdete.
    Összefoglalva: a normális és megszokott mennyiségű ticket mellett ennek a 3 dolognak a ticketei is beestek, ami miatt a GM-ek jelentősen elfoglaltabbak lettek és megnőtt a sorbaállás ideje. Ráadásul sok dolog van, amiben nem tudnak segíeni: pl. egy küldetés bugját a GM nem fogja tudni kijavítani, az a programozók és a fejlesztők dolga. ha valaki elakad a küldetésekkel, az a legtöbb esetben a saját figyelmetlenségének eredménye - kihagyott egy questet valahol, vagy eldobta és nem vette fel újra stb.
    Azt is hozzátette, hogy a support tempójának megítélése sok esetben szubjektív: amennyiben valaki mindig olyankor ír ticketet, amikor épp kevés van, akkor meg lesz győződve arról, hogy a rendszer nagyon gyors; és aki mindig olyan esetben jelent be valamit, amikor leterheltek a GM-ek, az biztosan panaszkodni fog a lassúság miatt, mert nem lesz más tapasztalata.
  • mikor jön a következő bétahullám? Nem lenne itt az ideje? Zarhym szerint mihelyt itt lesz az ideje az úabb meghívásoknak, azonnal be fogják jelenteni, ahogy eddig is tették. Azt is tisztázta, hogy noha eddig kb. hetente küldtek ki meghívókat, ez nem jelenti azt, hogy kötött időrendben folytatják a meghívást: a folyamat nagyjából úgy néz ki, hogy meghívnak rengeteg embert, aztán figyelik a béta szerverek telítettségét és stabilitását, és miután megbízható adatokkal rendelkeznek és a szerverek is bírják, akkor készítik elő a következő hullámot.
    3 céljuk van:
    1. sok ember teszteljen, hogy megalapozott visszajelzések érkezzenek az új tartalomról és feature-ökről, valamint a bugokat és összeomlásokat fel lehessen térképezni;
    2. minden Annual Pass előfizető a lehető leggyorsabban bekerülhessen a tesztbe, mivel ezt garantálták nekik;
    3. a tesztkörnyezetet jelentő béta realmek elég stabilak legyenek ahhoz, hogy az első 2 pont teljesülhessen.
    Ez egyben azt is jelenti Zarhym szerint, hogy sosem lesz olyan, amikor pontosan bejeletik, mikor indul a következő meghívási hullám. Amikor a fejlesztők jelzik a CM-eknek, hogy ez megtörténik, akkor ők megírják a bejelentést, lefordítják minden támogatott nyelvre és posztolják a főoldalon és a fórumon; azonban az eközben eltelt pár órában nyilván már elindul a meghívás.
  • Sapperwix összesen 5 helyen kérte az amerikai fórumon (de nyilván Európában is érvényes), hogy a bugreportokat az erre szolgáló fórumrészlegbe írja mindenki és ne oda, ahová épp a kedve tartja.
  • Ghostcrawler megjegyezte, hogy a fejlesztőknek a balance-ot azokhoz a spellekhez kell belőniük, amiket a játékosok használnak. Például ha jelenleg a Destruction warlockok 20%-ot vernek mindenkire dps-ben, mert a rendszeres rotájukba kerül egy az Affliction specnek szánt spell, akkor két dolgot tehetnek: vagy elérik, hogy ne legyen hasznos ezt a spellt használni Destructionként, vagy a számokat babrálják meg, hogy helyretegyék az eltérést. Ráadásul az ilyen esetekben a rota nem is feltétlenül lesz érdekesebb: ha pl. egy Conflagration-mentes rota magasabb dps-t jelentene a Destro locknak, akkor a játékosok jó része nyilván elhagyná a Conflagrationt, pedig így a Backdraft mechanizmusát is bukná.
    Ugyanakkor sok ilyen helyzet kezelhető az 5.0 modelljével. Egy problémásabb spell átkerülhet a kaszt spelljei közül egy konkrát spec spelljei közé, és így a többi specnek elérhetetlenné válik. Egyben hangsúlyozta: nem céljuk az elhangzottakkal ellentétben kiölni a kísérletezést a játékból - ha egy ügyes játékos egy-két trükkel javít a dps-én, az rendben van, amíg a nem trükközők lemaradása nem válik olyan súlyossá, ami vagy nerfet igényel vagy annak feltételezését, hogy mindenki alkalmazza a trükköt.
  • végül egy játékos megkérdezte, hogy a Mistweavereknek pontosan mi az ajánlott fegyver, a staff vagy az egykezes+Int off-hand, lévén a caster egykezes fegyverek jellemzően main hand besorolásban vannak így a dual wield nem lehetséges? Ghostcrawler válasza: aki több dps-re vágyik healerként, az vélhetően staffot fog használni a magasabb sebzése miatt, de a fejlesztők igyekeznek biztosítani, hogy a gyógyítás kb. egyforma legyen akár a staff, akár az egykezes+off-hand kombinációt preferálja valaki (az Agi fegyverek nem adnak spell powert, ezért haszontalanok lesznek ennek a specnek). Ráadásul szerinte nem gond, ha a monknál a staff lesz az életképesebb, mert nem minden healernek jelent ez a fegyver előnyösebb választást.
#14 | vizoo válasza #12
A Scroll of Ressurection-ért nem jár ingyen hónap, csak egy spectral mount, ha feltölti a visszahívott az accját. Ekkor a battle.net-en kell aktiválnod, és elfogadnod a mountot. Az a Recruit a Friend akció (ami szintén nem működik Magyarországról), ahol kapsz egy ingyen hónapot, ha a meghívott megveszi és feltölti a játékot.
 Én ingyen időt nem kaptam, csak a mountot.
Konkrétan engem szivatnak,vagy a scroll of resurrectionért senki nem kapott semmit magyarországon? ugyan is mikor visszahívtam haveromat feltöltötte az accját akkor nálam megjelent,h van 1 hónap ajándék feltöltésem, mondom dejó akkor nem töltöm az accom ami közben lejárt és eltűnt az egy hónap ingyen gametime is onnan,a mountról meg ne is beszéljünk....
 Nálam annyi vátozás történ hogy a PTR 2 eltünt az accomrol.béta nuku :S
igen, nekem is ma jött meg a beta inv, de levél nem
Egyébként amikor felvillan a ticketed, valaki elolvassa, és ha látja hogy te meghalsz 10 secen belül mert valami olyan bajod van akkor instant válaszol, ha látja hogy leszarhatja, akkor 5 napig megvárakoztatnak, és benyomnak egy automata üzenetet, ennyi a nagy munka részükről. 
 nem várom el, hogy a legnagyobb rohamban 1 órán belül válaszoljanak, de azért a 3-4 nap nekem igencsak nem felel meg. Szerintem a maximum 72 óra, de általában 24 órán belül lenne talán az elfogadható. 3-4 nap... semmiképpen sem érzem úgy, hogy az normális lenne. tudniillik nekem közben pörög az előfizetésem és megoldandó problémám van.
Jepp, nekem is most jött meg a Béta. Smiling VÉÉÉGREEE! Smiling
#6 | Delfi válasza #5
Pedig egy gondlkozó főnök a roham előtt nem bocsát el senkit, mert közismert, hogy aki a wc ajtó rossz oldalán áll, annak az idő más értelmet nyer. Smiling
És ha lemegy a 3 torlódást okozó esemény, akkor az emberek csak arra emlékeznek, hogy mennyire gördülékeny volt a dolog, míg most mindenki anyázik a több napos sorbanállásért.
Mindről tudott, és a várakozási idő még mindig olyan határon belül van, ami elfogadhatónak számít - legalábbis én nem tudok arról, hogy a legrosszabb esetben 3-4 napnál hosszabb legyen egy ticket megoldásának ideje, de inkább rövidebb. Az tény, hogy már nem 2-3 óra; de annak sem lenne semmi értelme, hogy mondjuk permanensen 1 óra alatt legyen a ticketek átlagos megoldási ideje a legnagyobb roham idején is...

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.




WOWBLOG - nyomd a híreket
darkonee A Tűzcicus visszatér
19
darkonee - 13 napja
Az 5.2 PTR alatt adatbányászok rátaláltak a Burning Seed nevű magocskára, mely a Druid of Flame kinézetet adja a druidáknak cat formban egy teljes órára. Azonban, hogy hogyan lehet ezen tárgyhoz hozzájutni kérdéses volt... Ezidáig.
Norton Hol vagytok goblinok?
10
Norton - 15 napja
A Children's Week a kedvenc WoW-béli eventem. Évről évre ebből az eventből nyerem ki a legtöbb pénzt és ez most sem volt másként. Egy valami viszont meglepett, és a tanácstalanságtól széttárt karokkal kerestem az okát a goblin társadalom event iránti teljes érdektelenségének. Fejemben mindössze egy erőtlen gondolatra futotta: eltűnnek a goblinok?
Wolverine Hogyan bukjunk (majdnem) egy filmszerepet a WoW miatt
14
Wolverine - 17 napja
Nemsokára bemutatják a Man of Steel című filmet, amely Superman történetének legfrissebb feldolgozása - és amelynek főszereplője, Henry Cavill majdnem elbukta a szerepet a WoW miatt.
Roselis WarCraft-film (újfent)
32
Roselis - 20 napja
Napokkal ezelőtt megjelent ez a hírmorzsa, de meglepett, hogy senki se dobta fel a rajongói oldalra: "Oscar-díjas látványtervező a Warcraft-filmben" - PC GURU Online 4.0
mgitta Hogyan készül egy Wow novella?
11
mgitta - 29 napja
Sarah Pine, a Blizzard egyik külsős írója a meghirdetett íróverseny győzteseként már többször is lehetőséget kapott arra, hogy novellákat írjon. A Wow Insider cikkében elmeséli, hogy hogyan zajlik ez a folyamat.
+ új wowblog beküldése
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat
World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries.
wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | dia3lo.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | MobilNegyed.hu | WCG | HWSW.hu | GameKapocs.hu | buzz.hu