|
lilwolfy Hand of A'dal |
|
|
lilwolfy Hand of A'dal |
|
![]() |
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries. wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | dia3lo.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | MobilNegyed.hu | WCG | HWSW.hu | GameKapocs.hu | buzz.hu |
![]() |
of the Shattered Sun
Nem lehetne a jelenlegi loot rendszert anyiból megváltoztatni, hogy aki kilép a partyból anélkül, hogy nyomott volna a lootra, az automatikusan essen ki a sorsolásból, illetve aki választ, de inkább kilép mire kisorsolódna, az szintén ne nyerhessen.
Nincs annál idegesítőbb, mint amikor ilyen event időszakokban mindenki lelép, hiszen ez "ingyen loot" nem kell hozzá komolyan teljesíteni. De éppenséggel jártam már így Zulos instában is, hogy hiába lépett ki mindenki, nem én nyertem a tárgyat, ami így elveszett, hiszen az sem kapja meg, aki lelépett.
Hand of A'dal
A WoW.hu 12 pontja!
Worgen
Minél több vizuális anyagot, azaz színes-szagos fotót. Nem kifejezetten a standokról, hanem az emberekről, jelmezekről!
Ask the Devs rövid összefoglalót
Jah.. és minél több Diablo III