Skinek:  
KERESÉS
topik Mists of Pandaria
talán azért mert már lejárt loreilag? deathwing halott akkor meg már semmi értelme ott is cataclysmet csinálni.  egész eastern meg kalimdor lejárt loreilag. erőforrás miatt persze nincsenek updatelve ezt megértem. 
spart - 3 órája
topik Mists of Pandaria
Nekem van bétám, de csak párszor léptem be a live realmról másolt karaktereimmel, jó pár builddel ezelőtt.
Nuwiel - 4 órája
topik Mists of Pandaria
 óó ideis betrollkodok Laughing out loud Gondolatok:Nincs bétám sajnos, így területekről egyebekről nincs még véleményemA hunter min. range törlésnek örülök, a melee fegyverek elvételének.. hát nem is tudom...területek jól néznek ki, de lore-ban nem tudom milyen főellenségeket tudnak berakni... (garroshank viszont nem örülök as vérbeli allis)
Vérvadász - 5 órája
topik Játékok - Jön! Jö...
Na kérem, a Torchlight 2 bétát is kijátszottam amíg csak lehet (első fejezet vége) és azt mondom, hogy nem kell szégyenkezni a D3 mellett sem. Kifejezetten élvezetes játék. A grafika lényegében maradt hasonló, mint az első részben, szép színes, hangulatos Smiling Szerencsére ez már nem csak a bányában játszódik, így a helyszínek is változatosak.
UchihaItachi - 5 órája
topik Gyors kérdések, (...
Full HTML-kód kell hozzá.
Wolverine - 5 órája
TWEET
RT @Bashiok: Looks like some ISP/internet issues may be affecting our game services (WoW/SC2/D3). Working with our provider on a resolution. - 3 napja
RT @Nethaera: Thanks everyone for the reports of the Blizzard websites being inaccessible. We'll look into it and get it fixed asap. - 3 napja
RT @WoWInsider: Diablo 3 Transmog Outfits for WoW: Deckard Cain, Leah, Witch Doctor, Barbarian http://t.co/wgIQsWVF - 4 napja
Wrathion megdolgoztat minket a Mists of Pandariában is: http://t.co/Q5VxOZyK - 4 napja
RT @WoWInsider: It's a pretty slow day for WoW news today. It's almost like people are playing another game or something... - 5 napja
Kövess minket a Twitteren!
shoty
Critter
shoty
4 hozzászólás
Sziasztok!

Bátorkodok itt feltenni néhány kérdés, noha tisztában vagyok az oldal egyik alapvető szabályával, miszerint: "Törtösök kíméljenek". De úgy gondolom aki tovább olvas rájön, hogy miről is van szó...

Igen, törtszerveren játszok 4 éve, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nem a minden héten más fun illetve high-rate szerveren játszók közé tartozom, sem pedig a T-s 13 évesek közé. Amióta elkezdtem azóta ugyanazon a szerveren játszok, és ott is mindössze 3 klánban fordultam meg (amelyeket mind a megszűnés/átszerveződés miatt hagytam ott). Végig küzdöttem magam Karazhan, Tempest Keep, és Black Temple akadályain (igen, BC-ben kezdtem játszani), szembeszálltam Sunwell Plateau mágusaival, harcoltam a Storm Peaks és Icecrown jeges hegycsúcsain...
Mindig maximalista voltam, karaktereim professionjei gondosan megválogatva, felszerelésük a végsőkig fejlesztve, ellenfeleimről szerzett tudásomat folyamatosan bővítettem.
De valahogy mégis más volt, mégsem éreztem azt az igazi varázst, amelyet a játék akkor nyújtott, amikor kezembe vettem a GameStar 2005 februári számát, amelyben lévő World of Warcraft cikket rongyosra olvastam, és epekedve vártam, hogy végre nekem is legyen internetem, és csatlakozhassak ehhez a világhoz. Aztán persze lett internet, és lett WoW is, de sajnos csak tört (mint ahogy internet is csak 2 megás mobilnet).
Ám most mégis elérkezettnek látom az időt, hogy túllépjek ezen az állapoton és megismerjem a Warcraft valódi világát.

És itt érkeztünk el ahhoz a ponthoz, amelyért ezt a topicot nyitottam. Lehet-e egy törtszerveres játékosból az original szerverek hardcore guildjeiben jól helytálló játékos? Illetve érdemes-e megpróbálni?

Már hónapok óta ezt fontolgatom, keresem a legjobb magyar progress guildek honlapjain a recruitokat, hogy vajon milyen feltételeknek kell megfelelni, mivel kell rendelkezni ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljanak az emberrel. Mivel casual játékos nem szeretnék lenni, hiszen annyi élményt talán még a törtszerver is ad.

Örülnék, ha néhány tapasztalt játékos leírná véleményét, hogy mit gondolnak erről, érdemes-e belevágni, illetve mennyi esélye lehet egy magamfajta "törtösnek" érvényesülni a valódi World of Warcraftban?

A reakciókat előre is köszönöm.
#35 | Sylien válasza Mütösfiu #32 üzenetére
Sylien
Gnomeregan Exile
Sylien
161 hozzászólás
Egyet kell értenem Nyissznyussz-szal...nem ártott volna egyszer átolvasnod mielőtt beküldöd vagy alapból odafigyelned arra, hogy mit hogyan írsz...

Az, hogy egy régi topic-ra válaszoltál, nézzük el, legalább a véleményedet megosztottad ezzel kapcsolatban, és gz Ragnához! A mi második group-unk is még csak tegnap fektette meg (igaz 2 napja alakult)...remélem nektek nincs olyan balszerencsétek, hogy csak warrior, hunter, shaman token essen Smiling
"Faithless is he who quits when the road darkens." (J.R.R. Tolkien)
#34 | Nyissznyussz válasza Mütösfiu #32 üzenetére
Nyissznyussz
of the Shattered Sun
Nyissznyussz
5807 hozzászólás
Kinek mi a kihívás ugye. Van akinek a magyar nyelvtan..Smiling
For teh Chaos Gods, great one!
http://mortals.seby.hu
http://reckless.hu/
http://www.hbr1.com/
http://www.torchlight2game.com...
+Dio3
#33 | deepsany válasza Mütösfiu #32 üzenetére
deepsany
Southsea Pirate
deepsany
722 hozzászólás
  Ugye tudod, hogy egy fél éves topicra válaszoltál?
Irigylem a szüleimet, nekem sosem lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.
Palabástrom-Eu Bloodscalp
Beatallica-Eu Bloodscalp
Mütösfiu
Critter
Mütösfiu
2 hozzászólás
Szerintem nem kellene saját magad be skatujáznod előre, mert akkor egészen biztos hogy azt fogod egyszercsak észre venni hogy minden pici bibidért azt mondják majd hogy "törtös".
Egyébkéne én is tört szeróról jöttem át a Ragnaroszra, szal elmesélem hogy én mit tapasztaltam.
Véleményem szerint fullos geart hajszolni minden áron butaság, mert akkor a verseny agarakhoz  hasonlítanánk akik elött húzzák folyamatosan a gépnyulat,  hisz mindíg lessz új petch, meg új insta, meg új réd, és akkor a fullos geared nem fog annyit érni mint amennyit küzdöttél érte. Az ilyen embereket nevezzük lootkurváknak és vérpistikéknek és készülj fel hogy rengeteg ilyen ember próbál bejutni, vagy be is jutnak a progresz guildekbe. Viszont ha már elköltesz annyi pénzt akkor miértne élvezhetnéd azt hogy ahogy be loggolsz, már hívnak is ide-oda rédelni, huomros, kultúrált társaságban eltölteni a játék időt, és minden réden, egy élményt szerezni, többórányit szórakozva?!
Mert hogy én kb hátomnegyed éve jöttem át eredetiről és most itt tartok. Nem érzem magam űberhardcore raidernek, mégis ma másik két klántársammal közössen, 3 man vezetjük azt a guildet, amibe még kb fél éve csatlakoztam lvl84 esként és pont máma sikerült lecsapnunk normálban Ragnaroszt. Tudom hogy egy normál ragna kill nem számít semmit egy progressz guildnek de nekünk mégis hatalmas örömöt jelent még ha nem is lenne rá okunk, mert rengetet tryoltuk. Szerintem akkor fogod magad jól érezni majd eredetin, ha találsz egy olyan társaságot amelyikbe bele illesz. Értem ez alatt hogy ha 12éves vagy akkor a felnött guildben nem fogod magad jól érezni... Smiling
Minden esetre sok sikert kívánok neked hogy megtaláld azt a társaágot ahol jól fogod magad érezni!
#31 | Frosty válasza UchihaItachi #30 üzenetére
Frosty
of the Shattered Sun
Frosty
5749 hozzászólás
Áh elfelejtettem az aranyszabályt, hogy MINDIG screenelni kell - főleg, ha csíter modokról van szó! Laughing out loud

Vagy ha már screen nincs, jön a paint. Cool

De bocsi, arról volt szó, hogy mennyivel jobb a WarCraft, mint a WoW, folytassátok csak... Smiling
#30 | UchihaItachi válasza Frosty #29 üzenetére
UchihaItachi
Hand of A'dal
UchihaItachi
9732 hozzászólás
Hádemirőltetszikbeszélni kéremszépen? Laughing out loud *innocent smile*
"Cows go moo, dogs go woof, mmo players go: The PvP is unbalanced!"
There is no emotion, there is peace/Peace is a lie, there is only passion.
There is no ignorance, there is knowledge/Through passion, I gain strength.
There is no passion, there is serenity/Through strength, I gain power.
There is no chaos, there is harmony/Through power, I gain victory.
There is no death, there is the Force/Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.
#29 | Frosty válasza UchihaItachi #28 üzenetére
Frosty
of the Shattered Sun
Frosty
5749 hozzászólás
...

...Luthert? Laughing out loud
#28 | UchihaItachi válasza Dreamer_KF #27 üzenetére
UchihaItachi
Hand of A'dal
UchihaItachi
9732 hozzászólás
11.000.000 másikkal? Nem. A stratégiákban egy, a warcraft világában fontos személy sztorijait követtük végig, most a te karaktered jelent bármit? Ha kiveszed, attól még ott a világ, semmivel sem kevesebb. Ha kiveszed Arthast, Uthert, Kel'thuzadot, Sylvanast, stb., akkor már meg is változtattad.
Wolvie: Történetileg valóban tekinthető 4-5-6-10.0000-nek, ez igaz.
"Cows go moo, dogs go woof, mmo players go: The PvP is unbalanced!"
There is no emotion, there is peace/Peace is a lie, there is only passion.
There is no ignorance, there is knowledge/Through passion, I gain strength.
There is no passion, there is serenity/Through strength, I gain power.
There is no chaos, there is harmony/Through power, I gain victory.
There is no death, there is the Force/Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.
#27 | Dreamer_KF válasza UchihaItachi #24 üzenetére
Dreamer_KF
Worgen
Dreamer_KF
140 hozzászólás
 Miért, a te karaktered nem hős? Smiling
Nyissznyussz
of the Shattered Sun
Nyissznyussz
5807 hozzászólás
A bázisépítgetős warcraftot kimondottan utáltam (noha végigvittem:) a modolt verziókkal azonban éjt napallá téve...gondolom azok sikere is visszaköszön ebben a gammában.
For teh Chaos Gods, great one!
http://mortals.seby.hu
http://reckless.hu/
http://www.hbr1.com/
http://www.torchlight2game.com...
+Dio3

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat
World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries.
wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | dia3lo.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | MobilNegyed.hu | WCG | HWSW.hu | GameKapocs.hu | buzz.hu